ONLINE REZERVACE
Příjezd Odlet Dospělý Děti Propagační kód

Kontakty

Aquaworld Hotel and Water Theme Park PLC.
H-1044 Budapest, Íves street 16.

Central Telephone Number of the Hotel +36 1 2313 600
Central Telephone Number of the Aquaworld +36 1 2313 760   
Telephone Number of the Oriental Spa +36 1 2313 693
     
Room Reservation +36 1 2313 615 reservation@aqua-world.hu
Guest Relation +36 1 2313 602 reception@aqua-world.hu
Lost-property Office +36 1 2313 730 hk@aqua-world.hu
Table Reservation +36 1 2313 642 restaurant@aqua-world.hu
Travel agencies and online partners +36 1 2313 627 sales@aqua-world.hu
Corporate and Event sales +36 1 2313 626 event@aqua-world.hu
Marketing & PR +36 1 2313 621 marketing@aqua-world.hu
Managerial Secretariat +36 1 2313 701 secretariat@aqua-world.hu
Finance and Invoicing +36 1 2313 711 finance@aqua-world.hu
Purchasing +36 1 2313 680 purchasing@aqua-world.hu
Human Resource +36 1 2313 706 hr@aqua-world.hu
 
Kontakty

Dárkový poukaz
Naši partneři

O firmě
Jak se k nám dostanete

Ratings & reviews
Follow us!

subscribe to
newsletter

A resort of: