Báros-kasszás

Az Aquawolrd Resort Budapest az Élményfürdőben található étterem és bár területén dolgozó tapasztalt kollégát keres.

Fő feladatok

  • Vendégek udvarias kiszolgálása az Élményfürdőben található étterem és bár területén
  • Vendégek tájékoztatása az aktuális ajánlatokról
  • Az étterem pénztárosi feladatainak ellátása

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Legalább 6 hónapos releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Vendég-orientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó-képesség

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség előny
  • Szállodában vagy igényes önkiszolgáló étteremben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk...

  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Folyamatos munkarend, 10-11 órás műszakok
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak

Elérhető bejelentett jövedelem cafetériával:
br. 540.000 Ft – 640.000 Ft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a cv@aquaworldresort.hu e-mail címre várjuk

Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség