Rezervációs munkatárs

Ha egy jó hangulatú, szorgos kis csapatban szeretnél megismerkedni a szállodai szobafoglalás rejtelmeivel, a jelenlegi vendégigényekkel és a szállodai szobák értékesítésének titkaival; szorgosnak, lelkesnek és kitartónak tartod magad, köztünk a helyed!

Fő feladatok

  • Az Aquaworld Resort Budapest **** superior szálloda komplexum által kínált szolgáltatások egyéni értékesítésében való részvétel
  • Ajánlatok készítése a telefonon és e-mail-ben érkező megkeresésekre
  • Foglalások rögzítése a Hostware szállodai szoftverben

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szobafoglalás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Számítógép felhasználói ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • 100% -ban bejelentett munkahely
  • Stabil pénzügyi háttérrel a bér és juttatások kifizetése mindig határidőre történik
  • Biztos, hosszútávú munkahely, erős tulajdonosi háttérel
  • Igényes munkakörnyezet
  • A műszakokban térítésmentes ebéd és vacsora biztosítása dolgozói étkezőnkben, vegetáriánus menüvel
  • Ingyenes Aquaworld élményfürdő használat neked és a családodnak havi 1 alkalommal.
  • Partner kapcsolatainkon keresztül, számos magyarországi 4*-os szállodában szállhatsz meg kedvezményes áron.
  • 10-50% kedvezményes szórakozási és vásárlási lehetőség partnerhálózatunkon keresztül pl. Oxygen wellness központ, Állatkert, Praktiker, Elevenpark stb.
  • Munkáltatói béren kívüli pénzben kifizetett juttatás havonta
  • Dolgozói rendezvények, hogy ne csak a munkáról szóljon az élet: farsang, mikulás ünnepség, családi nap,
Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség