Programok

Az  Aquaworld Resort Budapest szálloda és élményfürdő komplexum színes programokkal várja a kicsiket és nagyokat minden hétvégén és iskolai tanítási szünetekben 0-99 éves korig!

Őszi animációs programok

Animációs programok minden hétvégén és tanítási szünetekben az Aquaworldben:

 

Október 20. - Ismerkedés a Varázserdővel

10:00 – 10:30 Bemelegítő
10:30 – 11:00 Medence vadászat
11:15 - 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Célbadobós
12:00 – 12:30 Labdaadogató
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Mesés ugró bajnokság
14:30 – 15:00 Mókus verseny
15:00 – 16:30 Lurkó klub:

  • Gesztenye figurák
  • Bogyós képek
15:00 – 15:30 Crazy Time
15:30 – 16:30 Csibe Futam
16:30 – 17:00 Frizbi csata
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játék percek
17:30 – 17:55 Vízi ping-pong

Október 21. Látogatás Bagoly Benőnél

10:00 – 10:30 Családi reggeli torna
10:30 – 11:30 Pacsker Ping-pong vízben
11:15 - 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Vízi Kosárra dobás
12:00 – 12:30 Crazy Baseball
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Kidobós
14:30 – 15:00 Uhu vetélkedő
15:00 – 16:30 Lurkó klub

  • baglyok tobozból
  • baglyos kosárkák
15:00 – 15:30 Labdaharc
15:30 – 16:00 Vízi Dominó bajnokság
16:00 – 16:30 Éjjellátó edző percek
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játék percek
17:30 – 17:55 Dilis Bowling

Október 22. Holló Berci kalandjai

10:00 - 10:30 Csipegető
10:30 – 11:00 Vízi rajcsúr
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Matrac rally
12:00 – 12:30 Vízi baseball
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Kötélhúzás
14:30 – 15:00 Egyperces játékok
15:00 - 16:30 Lurkó műhely 

  • Hollós figurák gumilapból
  • Láblógató madarak
15:00 - 15:30 Gyümölcs és bogyóvadászat
15:30 – 16:00 Vízi labda
16:00 – 16:30 Dilis Horgász verseny
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongo Játékpercek
17:15 – 17:55 Zenés játékok

Október 23. – Ünnepi Játékok

10:00 – 10:30 Torok bemelegítő
10:30 – 11:00 Vízi íjászat
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Ünnepi kvíz
12:00 – 12:30 Röplap halászat
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Crazy Time
14:30 – 15:00 Kidobós
15:00 – 16:30 Lurkó klub:

  • Díszes zászlók ablakra
  • Nemzeti motívumok cserepekre
15:00 – 15:30 Zászlófoglaló
15:30 – 16:00 Ki marad a lovon?
16:00 – 16:30 Ünnepi totó
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó Játékpercek
17:30 – 17:55 Barátságos vízi foci meccs

Október 27. Sün Aladár világa

10:00 – 10:30 Mini játékok
10:30 – 11:00 Dilis röpi
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Puff játék
12:00 – 12:30 Surf bajnokság
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Csúszdaverseny
14:30 – 15:00 Tüskerakó bajnokság
15:00 – 16:30 Lurkó klub:

  • Sünis szélcsengők
  • Tüskés hűtőmágnesek
15:00 - 16:00 Családi süni bajnokság
16:00 – 16:30 Vízi Mini Disco
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó Játékpercek
17:30  - 17:55 Labdaháború

Október 28. Gomba Nap

10:00 - 10:30 Ébresztő játékok
10:30 – 11:00 Dugóhúzó
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Karikaátúszás
12:00 – 12:30 Kalapoló
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Úszó derby
14:30 – 15:00 Kalapdobó verseny
15:00 - 16:30 Lurkó műhely

  • Gombácskák tojástartóból
  • Kalapos kopogtatók
15:00 – 15:30 Kalapos játékok
15:30 - 16:00 Hálóverseny: horgászós játékok
16:00 – 16:30 Pöttykereső a gombakalapra
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játékpercek
17:30 – 17:55 Vízi baseball

Október 29. Őszi Kalandozás

10:00 - 10:30 Bólya lógató: ügyességi játékok Bólyával
10:30 – 11:00 Vízilabda bajnokság
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Frizbi
12:00 – 12:30 Csobbanó szépségverseny
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Csúszdaverseny
14:30 – 15:00 Pocsolyakerülő játékok
15:00 – 16:30 Lurkó műhely:

  • Titok doboz
  • Üzenő palackok
15:00 - 15:30 Fülesbaglyok a huhogók ellen
15:30 - 16:00 Libikókás
16:00 - 16:30 Pókfuttató
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó Játékpercek
17:30 – 17:55 Crazy Game

Október 30.  Útra fel!

10:00 – 10:30 Jó reggelt!
10:30 – 11:00 Vízi tollas bajnokság
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Röppenő labdák földje
12:00 -12:30 Kötélhúzás
12:30 -13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Fánkverseny
14:30 – 15:00 Múmiák földje
15:00 – 16:30 Lurkó klub:

  • Utazó járművek
  • Szélirányjelzők
15:00 - 15:30 Almás játékok
15:30 - 16:30 Elvarázsolt Sziget
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játékpercek
17:30 - 17:55 Kvíz

A Bermuda háromszög bejárata

10:00 – 10:30 Szellemes bemelegítő
10:30 – 11:00 Denevér verseny
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Fröcskölődő
12:00 – 12:30 Vízi foci
12:30 -13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Át a mocsáron!
14:30 – 15:00 Ki tör a frász!
15:00 – 16:30 Lurkó klub

  • Zsebszellemek
  • Csontváz tésztából
15:00 - 15:30 Kalandok völgye expedíció
15:30 - 16:00 Karika átúszó
16:00 – 16:30 Pecázz,ha mersz!
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játék percek
17:30 – 17:55 Kapunyitó Totó

November 1. Rémecskék

10:00 – 10:30 Torok melegítő játékok
10:30 – 11:00 Kincskeresés
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Halloween kvíz
12:00 – 12:30 Kaland túra
12:30 -13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Surf verseny
14:30 – 15:00 Tökös ötödölő
15:00 – 16:30 Lurkó klub:

  • Foszforeszkáló csodák
  • Riasztó mágnesek
15:00 - 15:30 Sikító fogó
15:30 - 16:00 Boszi bajnokság
16:00 – 16:30 Ordító Show
16:35 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játékpercek
17:30 – 17:55 Szökevények

November 2. Haláli Nap

10:00 – 10:30 Borzogató torna
10:30 – 11:00 Tök halászat
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Tökös ötös
12:00 – 12:30 Seprűs muri
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Seprűző
14:30 – 15:00 Labdaháború
15:00 – 16:30 Halloween-i műhely:

  • Tökfaragás
  • Tökös műhely
15:00 – 15:30 Kalap-sperű-macska játék
15:30 – 16:00 Hova lett a boszorkány csizma?
16:00 – 16:30 Tök labirintus
16:35 – 16:45 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játékpercek
17:30 – 17:55 Dilis röpi

November 3. Lakatlan, de lakott sziget

10:00 – 10:30 Szellemkés bemelegítő
10:30 – 11:00 Hálóba zárba
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Ijessz meg!
12:00 – 12:30 Pók foci
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Fülelő játékok
14:30 – 15:00 Pókhorgászat
15:00 – 16:00 Halloween-i Lurkó klub:

  • Cukorkagyűjtő készítés
  • Kislámpások
15:00 – 15:30 Vízi bomba
15:30 – 16:00 Csúszda verseny
16:00 – 16:30 Csokit vagy csínyt!
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játékpercek
17:15 – 17:55 Ramazuri

November 4. Pergamen Titka

10:00 – 10:30 Játékos trükkök
10:30 – 11:00 Puff játék
11:15 – 11:35 Bongó körbesétál
11:45 – 12:00 Sikolyadogató
12:00 – 12:30 Vízi kosár
12:30 – 13:00 Vízi Aerobic
14:00 – 14:30 Frizbi
14:30 – 15:00 Úszóverseny
15:00 – 16:00 Halloween-i Lurkó klub:

  • Tökös ékszerek
  • Kulcstartók
15:00 – 15:30 Vízi bomba
15:30 – 16:00 Szerencse percek
16:00 – 16:30 Óriások völgye
16:45 – 16:55 Bongó körbesétál
17:15 – 17:30 Bongó játékpercek
17:15 – 17:55 Szigetkereső

Állandó animációs programok

10:00-10:30: Ébresztő vízi torna a hullám medencénél 
10:30-12:30: Vetélkedők a hullám medencénél 
11:15-11:30: Találkozás és fotózkodás Bongoval a kis gorilla figuránkkal 
12:30-13:00: Vízi aerobic a hullám medencénél 
14:00-15:00: Vizes játékok a hullám medencénél 
15:00-16:30: Kézműves foglalkozások szárazon a hullám medencénél 
15:00-16:30 Vizes játékok a hullám medencénél 
16:45-17:00 Találkozás és fotózkodás Bongoval a kis gorilla figuránkkal 
17:00-18:00: Crazy time a hullám medencénél
19:00 -19:30 Mini Disco a Bongo Kids Club-ban

Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség