Cukrász

Édesítsd meg az életet egy jó csapatban! Ha a cukrász mesterséget a hivatásodnak tekinted és szívesen kipróbálnád kreativitásodat több területen is, akkor az Aquaworld cukrász csapatában a helyed! Nálunk lehetőséged nyílik mind a hotel, mind a rendezvényvendégeket elkápráztatni nemzetközi trendeknek megfelelő cukrászati termékekkel.

Legyél tagja az Aquaworld csapatának! Jelentkezz még ma!

Fő feladatok:

  • Nemzetközi trendeknek megfelelő cukrászati termékek készítése
  • Teasütemények készítése és tálalása bankettes kávészünetekre
  • Cukrászatunkon nincsen posztos rendszer, így lehetőség van minden terület megismerésére

Előnyt jelenthet:

  • Szállodában, vagy a’la carte étteremben szerzett tapasztalat

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Magas minőségre való törekvés
  • Kreatív, igényes munkavégzés

    Amit kínálunk...

    • Teljes munkaidős bejelentés
    • Folyamatos munkarend, két műszak: 6:00-18:30, 10:00-22.30
    • Térítésmentes személyzeti étkezés
    • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
    • Kedvezmények partnerszállodáinkba
    • Bejárás támogatása vidéki munkavállalók részére
    Elérhető bejelentett jövedelem cafetériával
    br. 450.000-490.000 Ft

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével. E-mail: cv@aquaworldresort.hu

    Online Szállásfoglalás
    bezár
    Vendégek
    Promóciós kód
    Segítség