Vendéglátást támogató rmunkatárs (steward)

Feladatok:

  • Mosogatási és takarítási feladatok szervezése, felügyelete
  • Vendéglátás részlegünk eszközigényeinek biztosítása
  • Az eszközök nyilvántartásának és raktározásának adminisztrációja

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Konyhai, vagy raktározási területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Jó kommunikációs és irányítási készség
  • Két műszakos munkavégzésre való hosszú távú hajlandóság

Előnyt jelenthet:

  • Hostware szoftver ismerete

Pozícióval kapcsolatos információk:

  • 10-12 órás műszakok

Amit kínálunk...

  • Teljes munkaidős bejelentés, folyamatos munkarend, 12 órás műszakok
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
Elérhető bejelentett jövedelem cafetériával:
br. 375.000 - 410.000 Ft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a cv@aquaworldresort.hu e-mail címre várjuk

Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség