Uszodamester

Legyél Te is hétköznapi hős, legyél Te is uszodamester! Ha szívesen dolgoznál trópusi környezetben, ahol mindig nyár van, ha éber és figyelmes vagy, valamint nem riadsz vissza a segítségnyújtástól sem, akkor ez a tökéletes állás Neked!

Az sem baj, ha nem rendelkezel még profi úszómesteri képesítéssel, mi ebben is segítünk! Uszodamesteri képesítés megszerzését biztosítjuk számodra.

Legyél tagja az Aquaworld csapatának! Jelentkezz még ma!

Fő feladatok

  • A medencék biztonságos használatának felügyelete
  • Medencetér rendjének biztosítása, felügyelete
  • Elsősegélynyújtás

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Uszodamesteri képesítés- a képesítés megszerzését biztosítjuk tanulmányi szerződés megkötésével
  • Középfokú végzettség
  • Vendég centrikus hozzáállás
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Társalgási szintű angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk...

  • Ha nincs meg a megfelelő képesítésed, semmi gond, a közel 100.000 Forintos Uszodamesteri KÉPZÉS KÖLTSÉGEIT MI ÁLLJUK (tanulmányi szerződés keretében)!
  • Főállásban és mellékállásban is van lehetőség dolgozni
  • 12 órás műszakok, folyamatos munkarend heti 3-4 napban
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
  • Kedvezmények partner szállodáinkba
  • Bejárás támogatás vidéki munkavállalóknak

Elérhető bejelentett jövedelem cafetériával:
br. 375.000 - 450.000 Ft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a cv@aquaworldresort.hu e-mail címre várjuk

Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség