Vízgépész

Dolgozz Közép-Európa legnagyobb élményfürdőjében vízgépészként! Az Aquaworldben az alapvető gépészeti kezelések mellet, egyedi és speciális feladatokkal is találkozhatsz, így a munka biztosan soha nem válik unalmassá. Legyél Te az, aki a háttérből ugyan de biztosítja, hogy vendégeink egy életre szóló élménnyel távoznak az élményfürdőből!

Legyél tagja az Aquaworld csapatának! Jelentkezz még ma!

Fő feladatok

  • Fürdő és gépészeti terület ellenőrzése
  • Szűrő-forgató berendezések üzemeltetése, felügyelete
  • Uszodai vegyszerek kezelése
  • Szabályzó és vezérlő rendszerek kezelése
  • Élmény- és relaxációs berendezések üzemeltetése

Előnyt jelenthet:

  • Szállodaipari szakmai tapasztalat

Pozícióval kapcsolatos elvárások

  • Vízvisszaforgató-berendezés kezelői, klórgáz-kezelői végzettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó munkabíró képesség
  • Felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk...

  • Teljes munkaidős bejelentés, folyamatos munkarend
  • 12 órás, két műszakos munkavégzés (nappal-éjszaka)
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
Elérhető bejelentett jövedelem cafetériával:
br. 440.000 - 480.000 Ft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a cv@aquaworldresort.hu e-mail címre várjuk

Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség