Programe

17 - 30. Iunie:

LUNI

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Gimnastică de înviorare mini discotecă acvatică

11:30 Cursă cu obstacole pe apă și pe uscat

12:15 Bongo și căutarea comorii

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Campionat de popice, Minute creative

17:00 Concurs de trambulină, Minigolf

19:30 Tură de seară cu urmărirea banderolei

20:00 Mini Discotecă cu Bongo

 

MARȚI

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Campionat de volei pe plajă, Pictură pe față

11:30 Joc competitiv acvatic cu Bongo

12:15 Tren Bongo

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Joc cu scaune, Faceți figuri din pahare

17:00 Tic Tac Bum

19:30 Război cu mingea

20:00 Mini Discotecă cu Bongo

 

MIERCURI

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Forum Bongo, Minute creative

11:30 Magie Castelul de nisip, Război cu numere

12:15 Să-l căutăm pe Bongo

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Jocuri competitive distractive pe apă și pe uscat

17:00 Joc cu scauneMagie de vopsea

19:30 Căutare de comori în apă

20:00 Mini Discotecă cu Bongo

 

JOI

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Gimnastică de înviorare

11:30 Nebunie de Ping-pong, Concurs cu țintă

12:15 Bongo și investigația în junglă

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Distracție acvatică nebunatică de familie

16:00 Pictură pe față, Pictură creativă pe piatră

19:30 Căutare de comori seara pe apă și pe uscat

20:00 Mini Discotecă cu Bongóo

 

VINERI

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Minigolf, Fotbal pe nisip

11:30 Război cu numere junglă

12:15 Bătălie cu pistolul cu apă pentru toată familia

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Forum Bongó Concurs de desen pe asfalt

17:00 Cursă cu obstacole pe apă și pe uscat

19:30 De-a prinselea cu Bongo

20:00 Mini Discotecă cu Bongo

 

SÂMBĂTĂ

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Joc de investigație animalic - căutare de comori în adâncul Junglei

11:30 Bongo și concursul de întrebări junglă , Să ne ocupăm de grădinărit

12:15 Joc cu scaune și duel cu baloane

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Popice, Magie Henna

17:00 Campionat de castel de nisip

19:30 Tură de seară cu urmărirea banderolei

20:00 Mini Discotecă cu Bongo

 

DUMINICĂ

10:00 Trezire cu animatorii

10:30 Campionat de volei pe plajă

11:30 Jocuri competitive de familie

12:15 Bătălie cu baloane și cu baloane cu apă

15:00 Aquafitness și Dans de club de familie

16:00 Mini olimpiadă (concurs de înot și bătălie de trambulină)

17:00 Jocuri distractive pe apă și pe uscat

19:30 Pictură pe față și tatuaj din mică

20:00 Mini Discotecă cu Bongo

Rezervare online
Sosiți oaspeții
Promo Code
Ajutor