Programy

17. – 30. června:

PONDĚLÍ

10:00 Budíček s animátory

10:30 Ranní rozcvička a vodní mini disko

11:30 Překážková dráha na souši a ve vodě

12:15 Bongo a hledání pokladu

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Turnaj v kuželkách, Minuty kreativity

17:00 Soutěž na trampolíně, Minigolf

19:30 Držme se pásky – večerní túra

20:00 Mini Disko s Bongem

 

ÚTERÝ

10:00 Budíček s animátory

10:30 Turnaj v plážovém volejbalu, Malování na obličej

11:30 Vodní soutěžní hra s Bongem

12:15 Bongo-vlak

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Židličkovaná, Vyrob si figurku z poháru

17:00 Tik Tak Bum

19:30 Míčová válka

20:00 Mini Disko s Bongem

 

STŘEDA

10:00 Budíček s animátory

10:30 Bongó nástěnka, Minuty kreativity

11:30 Kouzelný hrad z písku, Válka čísel

12:15 Pojďme najít Bonga

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Bláznivé soutěžní hry na souši i ve vodě

17:00 Židličkovaná, Kouzlo a barvami

19:30 Hledání pokladu ve vodě

20:00 Mini Disko s Bongem

 

ČTVRTEK

10:00 Budíček s animátory

10:30 Ranní rozcvička

11:30 Ping-pong bláznovství, Soutěž v hodu na cíl

12:15 Bongo a pátrání v džungli

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Bláznivá rodinná vodní zábava

16:00 Malování na obličej, Kreativní malování na kámen

19:30 Večerní hledání pokladu na souši i ve vodě

20:00 Mini Disko s Bongem 

 

PÁTEK

10:00 Budíček s animátory

10:30 Mini golf, Kopaná v písku

11:30 Válka čísel v džungli

12:15 Bitva vodními pistolemi pro celou rodinu

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Bongó nástěnka, Soutěž v malování na asfalt

17:00 Překážková dráha na souši a ve vodě

19:30 Hra na schovku s Bongem

20:00 Mini Disko s Bongem

 

SOBOTA

10:00 Budíček s animátory

10:30 Zvířecí pátrací hra – hon na poklad v hloubi Džungle

11:30 Bongó a džunglový kvíz, Zahradničme 

12:15 Židličkovaná a souboj s balónky

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Kuželky, Kouzlo heny

17:00 Turnaj hradů z písku

19:30 Držme se pásky – večerní túra

20:00 Mini Disko s Bongem

 

NEDĚLE

10:00 Budíček s animátory

10:30 Turnaj v plážovém volejbalu

11:30 Bláznivé rodinné soutěžní hry

12:15 Bitva s balónky a vodními bombami

15:00 Aquafitness a rodinný Klubový tanec

16:00 Mini olympijské hry (závod v plavání a bitva na trampolíně)

17:00 Bláznivé hry na souši i ve vodě

19:30 Malování na obličej a tetování s třpytkami

20:00 Mini Disko s Bongem

Online Rezervace
Příjezd hostům
Propagační kód
Pomoc