Programy

17 - 30. jún:

PONDELOK

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Ranné cvičenie a vodné mini disco

11:30 Prekážky na suchu i vo vode

12:15 Bongo a hľadanie pokladov

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Ruské kolky, Kreatívne minúty

17:00 Súťaž na trampolíne, Minigolf

19:30 Choď za stužkou, večerná túra

20:00 Mini Disco s Bongom

 

UTOROK

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Plážový volejbal, Maľovanie na tvár

11:30 Súťaže vo vode s Bongom

12:15 Bongo vláčik

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Stoličkový tanec, Figúry z pohárov

17:00 TikTak Bumm

19:30 Loptová vojna

20:00 Mini Disco s Bongom

 

STREDA

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Bongova nástenka, Kreatívne minúty

11:30Pieskové hrady, Číselná vojna

12:15 Nájdime Bonga

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Zábavné hry na suchu i vo vode

17:00 Stoličkový tanecMaľovanie

19:30 Hľadanie pokladov vo vode

20:00 Mini Disco s Bongom


ŠTVRTOK

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Ranné cvičenie

11:30 Ping-pong, Hoď do cieľa - súťaž

12:15 Bongo detektív v džungli

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Crazy rodinná zábava vo vode

16:00 Maľovanie na tvár, Kreatívne maľovanie na kamene 

19:30 Večerné hľadanie pokladov na suchu i vo vode

20:00 Mini Disco s Bongom

 

PIATOK

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Mini golf, Futbal v piesku

11:30 Džungľová číselná vojna

12:15 Súboj s vodnými pištoľami pre celú rodinu

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Bongova nástenkaMaľovanie na asfalt

17:00 Prekážky na suchu i vo vode

19:30 Skrývačka s Bongom

20:00 Mini Disco s Bongom

 

SOBOTA

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Hra na detektíva - Hľadanie pokladov v Džungli

11:30 Bongo a džungľový kvíz, Záhradkárčenie 

12:15 Stoličkový tanec a súťaž s balónmi

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Ruské kolky, Henna

17:00 Súťaž – Pieskové hrady

19:30 Nasleduj stužku – večerná túra

20:00 Mini Disco s Bongom

 

NEDEĽA

10:00 Budíček s animátormi

10:30 Plážový volejbal

11:30 Crazy rodinné súboje

12:15 Súboj s balónmi a vodná bomba

15:00 Aquafitnes a rodinný Klub tanec

16:00 Mini olympiáda (plavecká súťaž a súboj na trampolíne)

17:00 Zábavné hry na suchu i vo vode

19:30 Maľovanie na tvár a trblietavé tetovanie

20:00 Mini Disco s Bongom

Online rezervácie
Príchod hostí
Promo Code
Pomoc