Animációs programok

Animációs programok minden hétvégén és tanítási szünetekben az Aquaworldben. 

ANIMÁCIÓS PROGRAMOK:

 

2020. OKTÓBER

 

2020. OKTÓBER 3. – SZOMBAT

10:00 – 10:30 – Ébredés az animátorokkal és Bongóval

10:30 –11:00 – Mókás vízi vetélkedők az egész családnak 

11:15 – 11:45 – Célba dobó verseny

12:00Vízi mini Disco 

12:30–13:00 Bongó szelfi

14:30 – 15:00  CSALÁDI AQUAFITNESS a Hullám medencében 

15:00  ALOHA Disco Time

15:30 - 16:30 – KREATÍV PERCEK

16:30 – 17:30 –Családi kötélhúzás és vízibomba csata Játékok a hullámmedencénél

17:30 – 18:00 – Aloha Mini Disco Time


2020. OKTÓBER 4. – VASÁRNAP

10:00 – 10:30 – Ébredés az animátorokkal és Bongóval

10:30 – 11:00 – Szörf- és csúszógumi kaland – versenyek a Hullámmedencében

11:15 – 11:45 – Vízi pisztoly csata az animátorokkal

12:00Vízi mini Disco

12:30 –13:00 – Bongó körbejár

14:30 – 15:00 – CSALÁDI AQUAFITNESS

15:00ALOHA Disco Time 

15:30 – 16:00 – Vizes kalandok – Játékok a gyermekmedencében

16:00 - 17:00 – Arcfestés

17:00 – 17:30 – kvíz és vízibomba csata

17:30 – 18:00 – Aloha Disco Time

 


2020. OKTÓBER 10. – SZOMBAT

10:00 – 10:30 – Ébredés az animátorokkal és Bongóval

10:30 - 11:00 – Mókás játékok és kincshalászat a gyermekmedencében 

11:30 – 12:00 –Vízi bomba csata és vizes párbaj az animátorokkal 

12:00Vízi mini Disco

12:30    – „Itt repül a kismajom” – készíts képet Bongó fotóalbumába

14:30 – 15:00  CSALÁDI AQUAFITNESS a Hullám medencében 

15:00  ALOHA Disco Time

15:30 – 16:30 Arcfestés és csillámtetoválás 

16:30 – 17:00 –Családi kötélhúzás labdacsata a hullámmedencében

17:00 – 17:30 – Bongó célba dob

17:30 – 18:00 – Aloha Mini Disco Time


2020. OKTÓBER 11. – VASÁRNAP

10:00 – 10:30 – Ébredés az animátorokkal és Bongóval

10:30 - 11:15 – Lufipárbaj és sorversenyek a Hullámmedencében 

11:15 – 11:45 – Vízi célbadobó verseny

12:00Vízi mini Disco

12:30 – 13:00 – „Itt repül a kismajom” – készíts képet Bongó fotóalbumába

14:30 – 15:00 – CSALÁDI AQUAFITNESS

15:00ALOHA Disco Time 15:30 - 16:30 – Kreatív percek

16:30 – 17:00 – Gyerekek a felnőttek ellen - Játékok a Hullámmedencében 

17:00 – 17:30 – Kincshalászat a gyermekmedencében

17:30 – 18:00 – Aloha Disco Time

 


2020. OKTÓBER 17. - SZOMBAT

10:00 – 10:30 – Ébredés az animátorokkal és Bongóval 

10:30 - 11:00 – Labdacsata a Hullámmedencében

11:15 – 11:45 –Vízi kötélhúzás 12:00Vízi mini Disco

12:30 – 13:00 – „Itt repül a kismajom” – készíts képet Bongó fotóalbumába

14:30 – 15:00 – CSALÁDI AQUAFITNESS

15:00ALOHA Disco Time 15:30 - 16:00 – Bongó kreatív

16:00 – 16:30 – Kincshalászat a gyermekmedencében 

16:30 – 17:00 – Célba dobó verseny 

17:00 Bongó szelfi

17:30 – 18:00 – Aloha Disco Time Bongóval


2020. OKTÓBER 18. – VASÁRNAP

10:00 – 10:30 – Ébredés az animátorokkal és Bongóval 

10:30 – 11:00 – 11:30 -  Mókás vízi vetélkedők az egész családnak 

11:30 – 12:00 – Célba dobó verseny

12:00Vízi mini Disco

12:30– 13:00 Fotózkodás és Bongóvonat

14:30 – 15:00 – CSALÁDI AQUAFITNESS a Hullám medencében 

15:00ALOHA Disco Time

15:30 - 16:00 – KREATÍV PERCEK

16:00 – 16:30 – Családi kötélhúzás és vízibomba csata 

16:30 – 17:30 – Arcfestés

17:30 – 18:00 – Aloha Mini Disco Time

 

PROGRAMOK AZ ŐSZI SZÜNETBEN

Október 23. PÉNTEK

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Mókás kincshalászat a gyermekmedencében

11:30 Ügyességi versenyek és vízibomba párbaj

12:15 Bongóval körbejár

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Célbadobás és Vízi fánk csata

17:00 Arcfestés

17:30 Vízibomba párbaj

20:00 Mini Disco Bongóval 

 

OKTÓBER 24. SZOMBAT

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Célbadobó verseny szárazon és vízen

11:30 Szörfdeszka és csúszógumi kaland

12:15 Itt repül a kismajom - Készíts fotót Bongó családi albumába

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Kreatív percek - Csipeszfigurák

17:00 Családi sorversenyek és vizes kalandok

17:30 Vízibomba és labdapárbaj

20:00 Mini Disco Bongóval

 

OKTÓBER 25. VASÁRNAP

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Kislabda csata

11:30 Családi kötélhúzás és mókás sorversenyek

12:15 Itt repül a kismajom - Készíts fotót Bongó családi albumába

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Vízi akadálypálya

17:00 Célbadobás

17:30 Arcfestés

20:00 Mini Disco Bongóval

 

OKTÓBER 26. HÉTFŐ

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Mókás kincshalászat a gyermekmedencében

11:30 Célbadobó verseny szárazon és vízen

12:15 Itt repül a kismajom - Készíts fotót Bongó családi albumába

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Őrült családi vizes móka

17:00 Lufi és vízibomba párbaj

17:30 Arcfestés és kreatív percek

20:00 Mini Disco Bongóval

 

OKTÓBER 27. KEDD

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Mókás kincshalászat a gyermekmedencében

11:30 Ügyességi versenyek és vízibomba párbaj

12:15 Bongóval körbejár

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Célbadobás és Vízi fánk csata

17:00 Vízibomba párbaj

17:30 Arcfestés

20:00 Mini Disco Bongóval 

 

OKTÓBER 28. SZERDA

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Célbadobó verseny szárazon és vízen

11:30 Szörfdeszka és csúszógumi kaland

12:15 Itt repül a kismajom - Készíts fotót Bongó családi albumába

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Kreatív percek - Csipeszfigurák

17:00 Családi sorversenyek és vizes kalandok

17:30 Vízibomba és labdapárbaj

20:00 Mini Disco Bongóval

 

OKTÓBER 29. CSÜTÖRTÖK

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Vízi kincskeresés

11:30 Családi kötélhúzás és mókás sorversenyek

12:15 Bongó körbejár

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Vízibomba és csúszógumi kaland

17:00 Állati kincshalászat

17:30 Csillámtetoválás

20:00 Mini Disco Bongóval

 

OKTÓBER 30. PÉNTEK

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Kislabda csata

11:30 Családi kötélhúzás és mókás sorversenyek

12:15 Itt repül a kismajom - Készíts fotót Bongó családi albumába

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Vízi akadálypálya

17:00 Célbadobás

17:30 Arcfestés és kreatív percek

18:30 Mini Disco Bongóval

 

OKTÓBER 31. SZOMBAT

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Hátborzongató vízi sorversenyek

11:30 Szellemes célbadobás és boszorkánykaland

12:15 Bongó körbejár

15:00 Zombi FITNESS - zenés torna kicsit másképp

16:00 Hátborzongató vízi sorversenyek

17:00 Rémséggyár - Szellemes kreatív

17:30 Rémisztő arcfestés és Rémségszelfi

20:00 Magic show es Mini Disco party

 

NOVEMBER 1. VASÁRNAP

10:00 Ébredés az animátorokkal

10:30 Vízi kincskeresés

11:30 Családi kötélhúzás és mókás sorversenyek

12:15 Bongó körbejár

15:00 Aquafitness és családi Klubtánc

16:00 Vízibomba és csúszógumi kaland

17:00 Állati kincshalászat

17:30 Rémséggyár - Szellemes kreatív

20:00 Mini Disco Bongóval

 

 

 

Online Szállásfoglalás
bezár
Vendégek
Promóciós kód
Segítség